Как выбрать напольный люк

Доброго здоров'я, шановний відвідувач нашого сайту!

Раді представити Вашій увазі нашу продукцію - підлогові люки для доступу до підвалів, погребів, технологічних приямків для обладнання біля басейнів, ями в гаражах тощо.

Люки в підлогу бувають відкриті (з металевою стулкою з гладкого або рифленого металу) або таємні люки з можливістю оздоблення кришки люка таким же матеріалом, що і підлога поруч.

Для доступу  до невеличких отворів в підлозі, нами випускаються люки з зйомною кришкою (видимі або під оздоблення підлоговим матеріалом).

Давайте розглянемо всі ці категорії по порядку.

Таємні люки в підвал під плитку, ламінат, лінолеум, паркет, терасну дошку тощо.

Таємні люки в підлогу, які ми випускаємо бувають з заповнюваною кришкою (тип Важкий) або з полегшеною кришкою (тип Легкий чи тип Легкий Лайт).

1. Підлоговий люк невидимка під плитку з заповнюваною кришкою (тип Важкий).

При умові виконання накладного типу монтажу (Тип Б) люк в підвал під плитку тип Важкий є достатньо герметичними і рекомендуються до встановлення на вулиці. А монолітна кришка люка спокійно витримує наїзд колесом автомобіля!

Цей люк в підлогу має кришку люка, яку виконано в вигляді корита. В це корито, після монтажу люка в підлогу, заливається спеціальна полегшена суміш на основі перліту типу Тепловер П-400. Після застигання стяжки, на неї клеїться підлогове покриття загальною товщиною до 25 мм.

При правильно встановленому по глибині люці і товщині підлогового покриття+клей 20 мм, ширина шпарини між плиткою на підлозі і плиткою на кришці люка вздовж петлевої сторони складе 5-6 мм. Можна зробити шпарину і тонше, але не рекомендується, оскільки в тоненьку шпарину може попасти скалок каміння і сколоти плитку в цьомі місці!

Незручності такого люка в тому, що великі розміри таких люків вимагають дуже точного підгону ваги кришки люка під потужність наявних газових пружин або встановлення електроприводу, що приведе до значного здорожчання люка.

По периметру кришки люка необхідно приклеїти подвійний контур резинового ущільнювача, а наявність замка з підпружиненою защіпкою забезпечує його рівномірне притискання по всьому периметру кришки люка, гарантуючи, таким чином, повну герметичність конструкції.


Зовнішній вигляд таємного люка в підлогу під плитку тип Важкий.

   

 

Відео люка в підлогу тип Важкий

 


2. Підлоговий люк невидимка під плитку з полегшеною кришкою (тип Легкий).

Люк в підлогу з полегшеною стулкою ми розробили як варіант, для встановлення великих підлогових люків під плитку всередині приміщення, оскільки всередині будівель значно частіше замовляються довгі люки в підлогу з можливістю спускатися на цокольні або підвальні приміщення по пологих сходах.

Цей люк в підлогу має кришку люка, яку виконано в вигляді каркаса з профільної труби, на який зверху закріплено плиту з шліфованої ДСП, товщиною 18 мм або лист магнезитової плити, товщиною 10 мм (в вологостійкому варіанті).

Плита ДСТ є гарною основою для застелення її ламінатом, лінолеумом, паркетною або терасною дошкою.

Магнезитовий лист є гарною основою для приклеювання плитки.

До верхніх поверхонь, після монтажу люка в підлогу, може клеїтись підлогове покриття загальною товщиною до 25 мм.

Приклеювання плитки до дерев'яної поверхні слід виконувати на спеціальний клей.

При правильно встановленому по глибині люці і товщині підлогового покриття+клей 20 мм, ширина шпарини між плиткою на підлозі і плиткою на кришці люка вздовж петлевої сторони складе 5-6 мм. Можна зробити шпарину і тонше, але не рекомендується, оскільки в тоненьку шпарину може попасти скалок каміння і сколоти плитку в цьомі місці!

Незручності такого люка в тому, що ДСП може повести від вологи. Тому ми рекомендуємо ці люки під плитку для встановлення всередині приміщень або замість ДСП прикручувати на каркас кришки магнезитову плиту. Вартість полегшеного люка з магнезитовою плитою та його вага збільшиться.

По периметру кришки люка необхідно приклеїти подвійний контур резинового ущільнювача, а наявність замка з підпружиненою защіпкою забезпечує його рівномірне притискання по всьому периметру кришки люка, гарантуючи, таким чином, повну герметичність конструкції.

Після завершення монтажних робіт ми рекомендуємо прирізати в розмір і посадити на силікон 20-25 мм ЕППС в "віконця", створені профільною трубою каркасу стулки люка. Це захистить знизу ДСП кришки від дії вологи з підвалу і значно тепло і шумоізолює Ваші приміщення від дії шумів та перепадів температури з підвалу.


Зовнішній вигляд полегшеного таємного люка в підлогу під плитку тип Легкий.

   

Відео люка в підлогу тип Легкий

    

3. Найбільш економічний варіант таємного люка в підлогу під плитку - це підлоговий люк з полегшеною кришкою (тип Легкий Лайт).

Ми рекомендуємо замовляти ці люки для встановлення всередині приміщень, для доступу в підвали через невеликі отвори.

Люк в підлогу Легкий Лайт спроектований нами спеціально для встановлення в невеликі отвори в підлозі і виконано без посилюючих елементів рами люка і тому він значно дешевший від своїх попередніх родичів.

Його перевага перед попереднімі моделями в тому, що його рама займає мінімум місця в середені отвору і майже не заважає проходу.

Цей люк в підлогу має кришку люка, яку виконано в вигляді каркаса з профільної труби, на який зверху закріплено плиту з шліфованої ДСП, товщиною 18 мм або лист магнезитової плити, товщиною 10 мм (в вологостійкому варіанті під плитку).

Плита ДСП є гарною основою для застелення її ламінатом, лінолеумом, паркетною або терасною дошкою.

Магнезитовий лист є гарною основою для приклеювання плитки.

До поверхонь кришки люка, після монтажу люка в підлогу, може клеїтись підлогове покриття загальною товщиною до 25 мм.

Приклеювання плитки до дерев'яної поверхні слід виконувати на спеціальний клей.

Лінійка цих підлогових люків включає в себе моделі з розмірами від 60х50 см до 100х100 см (або прямокутні люки в підлогу з площею поверхні кришки люка не більше 1 квадратного метра).

При правильно встановленому по глибині люці і товщині підлогового покриття+клей 20 мм, ширина шпарини між плиткою на підлозі і плиткою на кришці люка вздовж петлевої сторони складе 5-6 мм. Можна зробити шпарину і тонше, але не рекомендується, оскільки в тоненьку шпарину може попасти скалок каміння і сколоти сточений край плитки в цьомі місці!

Незручності такого люка в тому, що ДСП може повести від вологи.

Також певною незручністю ДСП є погане гасіння вібрацій від ходіння, внаслідок цього плитка може відклеїтись. Тому ми рекомендуємо підлогові люки з ДСП використовувати під ламінат, лінолеум або паркетну дошку для встановлення всередині приміщень, а для приклеювання плитки, замість ДСП, прикручувати на каркас кришки магнезитову плиту.

Магнезитова плита є гарною вологостійкою основою для плитки. 

По периметру кришки люка передбачений резиновий ущільнювач, а наявність замка з підпружиненою защіпкою забезпечує його рівномірне притискання по всьому периметру кришки люка, гарантуючи, таким чином, повну герметичність конструкції.

УВАГА! Люк тип Легкий Лайт має одинарний контур ущільнення по всьому периметру кришки люка і при встановленні його на вулиці рекомендується для встановлення під навісом або окремого дозамовлення на раму додаткової опорної поверхні під каркас кришки люка.

Після завершення монтажних робіт ми рекомендуємо прирізати в розмір і посадити на силікон 30 мм ЕППС в "віконця", створені профільною трубою каркасу стулки люка. Це значно тепло і шумоізолює Ваші приміщення від дії шумів та перепадів температури з підвалу.

Також ми можемо зробити утеплені версії такого люка з утепленням кришки люка пінопластом або базальтовою ватою.

Підлогові люки Легкий Лайт під плитку, ламінат, паркет або лінолеум - це найкраще співвідношення ціни та якості в економічному варіанті.

Термін виготовлення будь якого люка в підлогу у нас складає 3-4 робочих дні від моменту замовлення. Вартість таємних люків в погреб Легкий Лайт починається від 3200 грн за люк розміром 60х50 см і закінчується ціною 7000 грн за модель люка з габаритними розмірами 100х100 см.

Зовнішній вигляд полегшеного таємного люка в підлогу під плитку тип Легкий Лайт.

   

Обзорне відео люка в підлогу тип Легкий Лайт

  

Люк в подвал под плитку Легкий Лайт с магнезитом и оцинковкой


Всі наші підлогові люки на петлях оснащені газовими пружинами, які значно полегшують підйом кришки, навіть великого, підлогового люка.

Для досягнення водонепрониклості, ми комплектуємо наші підлогові люки самоклеючим ущільненням. Тому наші люки добре підходять для встановлення на вулиці і не пропускають вологу, мурах та сторонні шуми і запахи в середину приміщень

Фіксація кришки люка в закритому положенні здійснюється замком защіпкою з підпружиненим язичком, а в відкритому положенні за допомогою пластини фіксатора (окрім підлогових люків тип Легкий Лайт).

Свої люки в підлогу ми фарбуємо виключно порошковими фарбами, а не звичайною емаллю (як роблять дешевші копії наші конкуренти).

За окрему платню можемо додатково зафарбувати порошковим грунтом, а потім зафарбувати вже порошковим покриттям в колір замовника. Такий тип обробки металлу значно посилює його корозийну стійкість і люк буде довго радувати очі замовника своїм гарним виглядом.

Завіси на люк в підлогу.

Тип потаємної петлі, який ми використовуємо в виробництві наших підлогових люків, забезпечує жорстке з'єднання кришки люка з рамою і дозволяє відкрити кришку люка навіть якщо вийшли з ладу всі газові пружини, а також має мінімальний люфт в осі обертання!

Натомість, люки з, так званою, паралелограмною петлею, не мають жорсткого з'єднання рами з кришкою і повинні знаходитися під постійним тиском від газової пружини. Якщо на підлоговому люці з параллелограмною петлею вийдуть з ладу амортизатори, то підняти кришку люка не пошкодивши края плитка буде майже неможливо!

До того ж паралелограмна петля має декілька осей обертання, які з часом "розбиваються" і вимагають постійного регулювання. Для цього наші конкуренти і вимушені ускладнювати конструкцію люка вузлами регулювання. А підносять це замовнику - як довершеність конструкції їхнього люка). А із збільшенням розмірів та ваги люка в підлогу недоліки паралелограмної петля стають все помітнішими, а необхідність в регулюванні все частішою.

Ми ж вважаємо, що чим простіша конструкція люка, тим вона надійніша!

На початку своєї діяльності в 2010 році ми виготовляли таємні підлогові люки з двохзвенною петлею і знаємо як треба їх робити. А також упевнилися в слабких місцях даної конструкції люків в підвал.


Тому радимо робити такі люки тільки невеликих розмірів, під легке підлогове покриття і з максимально полегшеною кришкою. Ну і бути завжди готовим до переклеювання плитки на кришці люка і на підлозі поруч з нею. )

Але краше не ризикувати і замовляти перевірені конструкції у перевіреного виробника з великим досвідом.

Вибрати і замовити люк в підлогу Ви можете

в нашому интернет-магазині за посиланням

https://ukrluk.kiev.ua/потайные-люки-в-подвал